Wentylator ARCTIC P12 Max White (ACFAN00293A)
Zdjęcia 4 |
ARCTIC P12 Max White
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 3300 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne P12 Max White
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC P12 Max White
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator ARCTIC P12 Max | 46 zł |
Wentylator ARCTIC P12 Max ACFAN00293A | 46 zł |
Modyfikacje ARCTIC P12 Max White
Ceny na ARCTIC P12 Max White |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P12 Max White | od 46 zł | 3 oferty | ||
ARCTIC P12 Max Black | od 31 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →