Wentylator ARCTIC P12 PWM PST 5pcs. (ACFAN00137A)
Zdjęcia 7 |
ARCTIC P12 PWM PST 5pcs.
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1800 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne P12 PWM PST 5pcs.
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC P12 PWM PST 5pcs.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC P12 PWM PST 5 Szt - 120 mm wentylator do obudowy z technologią PWM | 122 zł |
Wentylator ARCTIC P12 PWM | 129 zł |
Wentylator ARCTIC P12 PWM ACFAN00137A | 129 zł |
Wentylator Arctic P12 PWM PST Value Pack (5szt) Czarny 120mm | 136 zł |
Modyfikacje ARCTIC P12 PWM PST 5pcs.
Ceny na ARCTIC P12 PWM PST 5pcs. |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P8 PWM PST 5pcs. | od 99 zł | 5 oferty | ||
ARCTIC P12 PWM PST 5pcs. | od 122 zł | 6 oferty | ||
ARCTIC P14 PWM PST 5pcs. | od 158 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →