Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer III 240 (ACFRE00134A)
Wideo 1Zdjęcia 16 |
ARCTIC Liquid Freezer III 240
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1700
Socket AMD:AM4, AM5
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1800 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Liquid Freezer III 240
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC Liquid Freezer III 240
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC Liquid Freezer III 240 - Chłodzenie wodne PC All-in-One CPU AIO Wat | 266 zł |
Wodne chłodzenie procesora Arctic Liquid Freezer III chłodzenie wodne AIO | 289 zł |
Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer III 240 Czarny | 283 zł |
Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer III 240 Czarny ACFRE00134A | 279 zł |
Chłodzenie wodne AiO Arctic Liquid Freezer III 240 Black | 314 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ARCTIC Liquid Freezer III 240
Ceny na ARCTIC Liquid Freezer III 240 |
---|---|---|---|---|
ARCTIC Liquid Freezer III 240 | od 266 zł | 6 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 280 | od 299 zł | 7 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 360 | od 339 zł | 4 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 420 | od 349 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →