Chłodzenie wodne MSI MAG CORELIQUID M240
Zdjęcia 5 |
MSI MAG CORELIQUID M240
240 mm360 mm
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MAG CORELIQUID M240
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI MAG CORELIQUID M240
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MAG CORELIQUID M240 AIO CPU chłodnica cieczy 12-kierunkowe chłodzenie | 359 zł |
MSI MAG CORELIQUID - processor liquid cooling system - Ch?odzenie wodne pr | 446 zł |
Wodne chłodzenie procesora MSI MAG CORELIQUID M240 WEN-CPU-MSI-027 | 409 zł |
Chłodzenie wodne MSI MAG Coreliquid M240 | 359 zł |
Chłodzenie wodne MSI MAG Coreliquid M240 | 359 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje MSI MAG CORELIQUID M240
Ceny na MSI MAG CORELIQUID M240 |
---|---|---|---|---|
MSI MAG CORELIQUID M240 | od 359 zł | 11 oferty | ||
MSI MAG CORELIQUID M360 | od 392 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →