Obudowa Logic Portos ARGB Midi czarny (AT-PORTOS-10-0000000-0002)
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Kup Logic Portos ARGB Midi czarny
Wszystkie ceny 16 →Logic Concept Obudowa Komputerowa Logic Portos ARGB Midi USB 3.0 Czarna KO | 268 zł |
Logic Portos ARGB Midi czarna OB-LGC-0016 | 279 zł |
Obudowa LOGIC Portos ARGB Midi Czarny | 239 zł |
LOGIC OBUDOWA LOGIC PORTOS ARGB MIDI USB 3.0 BLACK | 323 zł |
Dla tych, którzy są w stylu
Logic Portos ARGB Midi Tower nie tylko spełnia swoją główną funkcję - bycia niezawodnym i funkcjonalnym domem dla podzespołów komputerowych, ale także staje się stylowym akcentem we wnętrzu. Fabrycznie zainstalowane wentylatory z oświetleniem ARGB dodają estetyki i pozwalają użytkownikowi dostosować wygląd jednostki systemowej do swoich preferencji. Przezroczyste okno z hartowanego szkła pozwala podziwiać wnętrze komputera i podkreśla dbałość o szczegóły w projekcie.
Wyposażenie uniwersalne
Logic Portos ARGB Midi Tower jest idealny do budowy wydajnego i wszechstronnego komputera PC. Dzięki wyjmowanemu koszykowi na dyski twarde oraz dużej ilości miejsca na podzespoły, użytkownik ma swobodę w doborze podzespołów oraz łatwość montażu. Ochrona przed kurzem i przemyślane zagospodarowanie kabli zapewniają czystość i porządek wewnątrz obudowy, co nie tylko poprawia wygląd, ale także przyczynia się do lepszego chłodzenia podzespołów. Gumowane nóżki redukują wibracje i sprawiają, że praca komputera jest cichsza i wygodniejsza.
Modyfikacje Logic Portos ARGB Midi
Ceny na Logic Portos ARGB Midi |
---|---|---|---|---|
Logic Portos ARGB Midi biały | od 259 zł | 3 oferty | ||
Logic Portos ARGB Midi czarny | od 219 zł | 16 oferty |