Obudowa Logic Portos ARGB Mini biały (AM-PORTOS-20-0000000-0002)
Zdjęcia 19 |
Logic Portos ARGB Mini biały
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Logic Portos ARGB Mini biały
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logic Concept Obudowa Komputerowa Logic Portos ARGB Mini USB 3.0 Biała KOL | 216 zł |
Logic Portos ARGB Mini White OB-LGC-0021 | 219 zł |
Obudowa LOGIC Portos ARGB Mini Biały | 209 zł |
LOGIC CONCEPT Logic Portos ARGB Mini USB 3.0 Biała AM-PORTOS-20-0000000-00 | 229 zł |
Obudowa LOGIC Portos ARGB Mini Biały | 209 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Logic Portos ARGB Mini
Ceny na Logic Portos ARGB Mini |
---|---|---|---|---|
Logic Portos ARGB Mini biały | od 209 zł | 13 oferty | ||
Logic Portos ARGB Mini czarny | od 196 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →