Корпус Asus TUF Gaming GT301 чорний
Відео 13Фото 7 |
Крутий геймерський корпус, який легко потягне створення потужної і гарячої ігрової станції. Модель поставляється з високоефективною системою повітряного охолодження— уже в базі закладено чотири високих обертів вентилятора (три спереду і один ззаду). Передні вертушки мають просунуту RGB-підсвічування, яка синхронізується з технологією Asus Aura Sync. Лицьова панель виготовлена з добре вентильованою металевої решітки.
Корпус Asus TUF Gaming GT301 оснащений великою оглядової боковиною, в основі якої знаходиться гартоване скло. Розміри корпусу вписуються у формат Midi Tower. На шасі легко поміститься будь-яка з сучасних материнських плат розміру ATX. Для процесорної башти виділено 160 мм вільного простору, дискретна графіка може мати довжину до 320 мм. Є два роз'єма для встановлення HDD 3,5". Що ж стосується SSD 2,5", то під твердотільні накопичувачі виділено чотири посадочних місця. Панель інтерфейсів містить два порти USB 3.0 і аудиогнезда mini-Jack (мікрофон і навушники). Для управління системою виділено три кнопки: включення, перезавантаження і налаштування підсвічування. Це дорогий, надійний і функціональний корпус, який без якихось складнощів дасть змогу зібрати високопродуктивний ПК.
Купити Asus TUF Gaming GT301 чорний
Усі ціни 18 →Asus TUF Gaming GT301 90DC0040-B49000 Obudowa Komputerowa 426 x 214 x 482 | 359 zł |
ASUS TUF Gaming GT301 - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 549 zł |
ASUS TUF Gaming GT301 OB-ASU-0002 | 399 zł |
Obudowa ASUS TUF Gaming GT301 | 359 zł |
Obudowa ASUS TUF Gaming GT301 | 359 zł |
Преміальний ігровий дизайн
Asus TUF Gaming GT301 відрізняється своїм ефектним та просунутим дизайном, що робить його ідеальним вибором для геймерів та ентузіастів. Передня панель з унікальною конструкцією та аеродинамічними властивостями забезпечує відмінну вентиляцію, тоді як велике оглядове вікно на бічній панелі пропонує візуальне задоволення від перегляду компонентів вашого ПК. Проте компактні розміри корпусу можуть накладати певні обмеження на вибір комплектуючих.
Створено, щоб дивувати
Asus TUF Gaming GT301 оснащений трьома ARGB вентиляторами спереду, які не тільки ефективно охолоджують компоненти, але й додають стилістичних акцентів завдяки динамічному підсвічуванню. Вмонтований позаду вентилятор забезпечує оптимальний повітряний потік. Вбудований контролер і зручна кнопка на панелі управління дозволяють легко перемикати режими підсвічування. Корпус також пропонує достатньо місця для встановлення накопичувачів та фірмовий гачок для гарнітури, що робить його максимально функціональним та зручним у використанні. Знімний кошик для HDD та безліч фільтрів для захисту від пилу роблять цей корпус не тільки естетично привабливим, але й практичним в обслуговуванні.