Корпус Montech Air 1000 Premium білий
Відео 7Фото 8 |
Montech Air 1000 Premium білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Montech Air 1000 Premium білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Montech Air 1000 Premium - White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 399 zł |
Obudowa Montech AIR 1000 Premium biała | 399 zł |
Montech AIR 1000 Premium, Midi-Tower, Szkło hartowane - biały | 462 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Montech AIR 1000 Premium, Midi-Tower, Tempered Glass | 397 zł |
Montech AIR 1000 Premium White - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 419 zł |
Відеоогляди
Модификації Montech Air 1000 Premium
Ціни на Montech Air 1000 Premium |
---|---|---|---|---|
Montech Air 1000 Premium білий | від 397 zł | 5 пропозицій | ||
Montech Air 1000 Premium чорний | від 419 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →