Obudowa Montech Air 1000 Premium biały
Wideo 7Zdjęcia 8 |
Montech Air 1000 Premium biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Montech Air 1000 Premium biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Montech Air 1000 Premium - White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 399 zł |
Obudowa Montech AIR 1000 Premium biała | 399 zł |
Montech AIR 1000 Premium, Midi-Tower, Szkło hartowane - biały | 462 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Montech AIR 1000 Premium, Midi-Tower, Tempered Glass | 397 zł |
Montech AIR 1000 Premium White - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 419 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Montech Air 1000 Premium
Ceny na Montech Air 1000 Premium |
---|---|---|---|---|
Montech Air 1000 Premium biały | od 397 zł | 5 oferty | ||
Montech Air 1000 Premium czarny | od 419 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →