Zasilacz Chieftec Atmos CPX-750FC
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Chieftec Atmos CPX-750FC 750 W850 W |
|
wentylator 120mm Hong Hua HA1225H12F-Z. Kondensator wejściowy Nippon Chemi-Con. Sześć tranzystorów i kontroler APW7159C. Za ochronę odpowiada układ IN1S429I-DCG.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec Atmos CPX-750FC
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CPX-750FC czarny 1 x 12VHPWR 4 x PCIe zarządzanie kablami 750 W CPX-750FC | 612 zł |
Chieftec Zasilacz CPX-750FC 750W ATMOS 80PLUS Gold KZCHFZ7CPX750FC | 485 zł |
Chieftec CPX-750FC OB-ZAS-CHI-363 | 539 zł |
Chieftec Zasilacz CPX-750FC 750W ATMOS 80PLUS Gold 120478 | 499 zł |
Chieftec Zasilacz CPX-750FC 750W ATMOS 80PLUS Gold 120478 | 485 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Chieftec Atmos
Ceny na Chieftec Atmos |
---|---|---|---|---|
Chieftec Atmos CPX-750FC | od 445 zł | 11 oferty | ||
Chieftec Atmos CPX-850FC | od 517 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →