Блок живлення Chieftec EON ZPU-600S
Відео 1Фото 7 |
Chieftec EON ZPU-600S 600 Вт700 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec EON ZPU-600S
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chieftec Zasilacz ZPU-600S 600W EON Series 80 PLUS KZCHFZ6ZPU600S0 | 187 zł |
Chieftec Zasilacz ZPU-600S 600W EON Series 80 PLUS 120480 | 192 zł |
Chieftec Zasilacz ZPU-600S 600W EON Series 80 PLUS 120480 | 187 zł |
Zasilacz Chieftec ZPU-600S EON Series 600W (ZPU-600S) | 194 zł |
Chieftec Eon ZPU-600S 600W 80+ Czarny | 197 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Chieftec EON
Ціни на Chieftec EON |
---|---|---|---|---|
Chieftec EON ZPU-600S | від 187 zł | 12 пропозицій | ||
Chieftec EON ZPU-700S | від 207 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →