Блок живлення Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU
Відео 1Фото 9 |
Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU |
|
Цей блок живлення з лінійки PK-D від популярного виробника Deepcool відрізняються гарною сумісністю з продуктивними комп'ютерними комплектуючими. Моделі надано сертифікат 80 PLUS Bronze, що дозволяє помітно мінімізувати витрату електроенергії, яка перетворюється на тепло. Система електропостачання побудована із застосуванням гідродинамічного підшипника, який тепер обертатиметься з мінімальним рівнем шуму.
Підшипниковий вузол гарантовано відпрацює 100 000 годин. Підключення проводів є класичним без можливості від'єднання від плати. Але комп'ютерний блок живлення Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU має кабелі з плоскою конструкцією. Це гнучкі шлейфи, які легко простягати корпусом ПК. Ця модель сумісна з потужними ігровими збірками. Система електропостачання використовує чотири роз'єми PCI 6+2 pin, даючи можливість якісно заживити комбінований відеоадаптер просунутого класу. Також є відразу два роз'єми EPS 12V 4+4 pin, що дозволяє підключити потужний процесор з гарною системою охолодження. Блок живлення є доступним за ціною рішенням для продуктивних ПК із геймерським оснащенням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU
Усі ціни 6 →DeepCool PK650D 650W 12V ATX bk R-PK650D-FA0B-EU | 355 zł |
DeepCool PK650D Zasilacz do komputera - 650 wat - 120 mm - 80 Plus 80+ Bro | 268 zł |
Zasilacz Deepcool PK650D 650W (R-PK650D-FA0B-EU) | 296 zł |
Deepcool, Zasilacz PK650D 650W 80 Plus Bronze | 331 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! DeepCool PK650D 650W, PC power supply (Kolor: CZARNY, | 323 zł |
Deepcool | PK650D | 650 W | 393 zł |
Модификації Deepcool PK-D
Ціни на Deepcool PK-D |
---|---|---|---|---|
Deepcool PK-D R-PK550D-FA0B-EU | від 225 zł | 13 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU | від 268 zł | 7 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK700D-FA0B-EU | від 287 zł | 1 пропозиція | ||
Deepcool PK-D R-PK750D-FA0B-EU | від 274 zł | 16 пропозицій |