Блок живлення Chieftec Proton BDF-400S
Фото 4 |
Chieftec Proton BDF-400S |
|
Базова модель у сімействі блоків живлення Proton. БЖ призначений для прогресивних комп'ютерів з високим рівнем продуктивності. Форм-фактор ATX (PS/2). Блок живлення оснащений фіксованого струмоведучої проводкою, а схемотехніка сертифікована за стандартом 80 PLUS Bronze. Пристрій має досить високий ККД, що досягає позначки 85%. Блок живлення не піддається нагріванню до небезпечної температури, у схемі передбачений захист від перегріву.
Головною перевагою Chieftec Proton BDF-400S є використання засобів стабілізації напруги нового покоління DC-DC. Принцип стабілізації будується і за груповим принципом, і в індивідуальному порядку, що забезпечує найвищий рівень живлення всіх елементів комп'ютерного тракту. Також передбачена захист від короткого замикання, недостатньої напруги і надмір напруги. Система охолодження представлена 120-міліметровим вентилятором, який працює у досить тихому режимі, а швидкість обертання визначається системою автоматично, залежно від навантаження. Блок живлення забезпечує підключення тільки 1 відеокарти. Материнська плата підключається за допомогою стандартного роз'єму на 24 pin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec Proton BDF-400S
Chieftec bdf-400s 400 W PS2 czarny zasilacz sieciowy zasilacz sieciowy zas | 367 zł |
Zasilacz Chieftec PROTON 400W (BDF-400S) | 297 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Chieftec zasilacz ATX BDF-400S, 400W, 80 Plus Bronze | 284 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Chieftec BDF-400S 400W - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 387 zł |
Zasilacz PC CHIEFTEC 400W BDF-400S | 198 zł |
Модификації Chieftec Proton
Ціни на Chieftec Proton |
---|---|---|---|---|
Chieftec Proton BDF-400S | від 198 zł | 5 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-500S | від 242 zł | 10 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-600S | від 259 zł | 13 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-650C | від 309 zł | 20 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-750C | від 335 zł | 25 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-850C | від 416 zł | 19 пропозицій | ||
Chieftec Proton BDF-1000C | від 483 zł | 19 пропозицій |