Блок живлення Chieftec iARENA GPC GPC-600S
Фото 3 |
Chieftec iARENA GPC GPC-600S |
|
Надійний блок живлення із дуже привабливою ціною. Модель сертифікована у рамках стандарту 80+. Підвищений рівень потужності відкриває непогані можливості для збирання продуктивного комп'ютера. 12-вольтова лінія електроживлення є одинарною, дозволяючи живити потужні високопродуктивні комплектуючі. Пристрій використовує систему контролю швидкості обертання вентилятора, що дозволяє досягти оптимального балансу між навантаженням і ступенем шуму.
Блок живлення Chieftec iARENA GPC GPC-600S непогано справляється зі стабілізацією параметрів електроструму. Вихідна напруга та сила струму будуть оптимальними у всьому діапазоні потужностей. Це джерело електроживлення добре згладжує сплески та кидки напруги. Комп'ютерні комплектуючі знаходять гарний захист від навантаження за потужністю та коротким замиканням. Цей блок живлення можна сміливо застосовувати навіть під час збирання ігрового комп'ютера. Подвійний роз'єм PCIe 6+2 pin дозволить підключити хорошу відеопідсистему. Для живлення процесора застосовується сучасний комбінований інтерфейс 4+4 pin
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec iARENA GPC GPC-600S
Усі ціни 11 →Chieftec GPC-600S zasilacz 600 W PS/2 Silver - zasilacze 600 W 230 V 50 Hz | 328 zł |
Chieftec iARENA GPC-600S Zasilacz do komputera - 600 wat - 0 - bez?opatkow | 248 zł |
Zasilacz Chieftec iArena 600W (GPC-600S) | 195 zł |
Chieftec GPC-600S 600W 80+ Szary | 219 zł |
Zasilacz komputerowy CHIEFTEC 600 W | 201 zł |
Модификації Chieftec iARENA GPC
Ціни на Chieftec iARENA GPC |
---|---|---|---|---|
Chieftec iARENA GPC GPC-500S | від 200 zł | 10 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPC GPC-600S | від 195 zł | 11 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPC GPC-700S | від 215 zł | 9 пропозицій |