Блок живлення Chieftec iARENA GPB GPB-400S
Фото 4 |
Chieftec iARENA GPB GPB-400S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec iARENA GPB GPB-400S
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chieftec GPB-400S 400W PS2 moduł zasilaczy - zasilacze 200-240 V 204 pin A | 185 zł |
Chieftec GPB-400S OB-ZAS-CHI-238 | 179 zł |
Zasilacz CHIEFTEC GPB-400S 400W 80 Plus | 172 zł |
Zasilacz CHIEFTEC GPB-400S 400W 80 Plus | 179 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Chieftec iARENA GPB
Ціни на Chieftec iARENA GPB |
---|---|---|---|---|
Chieftec iARENA GPB GPB-350S | від 160 zł | 10 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPB GPB-400S | від 166 zł | 15 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPB GPB-450S | від 169 zł | 6 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPB GPB-500S | від 161 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →