Obudowa Zalman i3 Neo srebrny
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Bardzo funkcjonalna obudowa gamingowa w formacie Midi Tower. Model ten posiada przednią osłonę wykonaną w całości z siateczki. Główna ścianka boczna wykonana jest z hartowanego szkła, które zawieszone jest na obrotowych zawiasach. Podwozie może być wyposażone w komponenty o podwyższonym współczynniku przenikania ciepła. System stabilizacji ogrzewania reprezentowany jest przez cztery standardowe wentylatory z efektami świetlnymi RGB.
Obudowa komputera Zalman i3 Neo posiada podkładkę montażową zasilacza z gumowanymi wkładkami antywibracyjnymi. Kosz na dyski twarde jest wyposażony w jedną, łatwo wyjmowaną prowadnicę, dzięki czemu w stojaku można zmieścić dwa dyski 3,5″. Dodatkowo obudowa pozwala na użycie trzech dodatkowych dysków SSD 2,5″. System zarządzania kablami posiada wiele elementów mocujących do mocowania opasek. Taca płyty głównej wyposażona jest w powiększony otwór umożliwiający montaż dodatkowego wymiennika ciepła procesora. Główna wieża chłodnicza procesora może osiągnąć 160 mm. Aby wygodnie umieścić potężną kartę graficzną, przydzielono 355 mm. Górny kanał powietrzny może być wyposażony w dodatkową chłodnicę cieczy o średnicy 240 mm. Blok interfejsu posiada dwa szybkie porty USB 3.0.
Kup Zalman i3 Neo srebrny
ZALMAN I3 Neo ATX Mid Tower RGB wentylator x4 | 230 zł |
Zalman Obudowa I3 Neo ATX Mid Tower RGB 4xwentylator, czarna 68049 | 219 zł |
Obudowa Zalman i3 Neo | 277 zł |
Zalman i3 Neo Biały | 223 zł |
Zalman i3 Neo Biały | 223 zł |
Modyfikacje Zalman i3 Neo
Ceny na Zalman i3 Neo |
---|---|---|---|---|
Zalman i3 Neo czarny | od 211 zł | 7 oferty | ||
Zalman i3 Neo srebrny | od 219 zł | 5 oferty |