Obudowa Zalman T3 Plus czarny
Zdjęcia 5 |
Zalman T3 Plus czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Zalman T3 Plus czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zalman Obudowa T3 Plus Mini Tower 80mm wentylator ODD KOZALOE0T3PLUS0 | 128 zł |
Zalman Obudowa T3 Plus Mini Tower 80mm wentylator ODD 111517 | 132 zł |
Obudowa ZALMAN T3 Plus | 139 zł |
Zalman Obudowa T3 Plus Mini Tower 80mm wentylator ODD 111517 | 128 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →