Obudowa Zalman i3 Neo czarny
Wideo 11Zdjęcia 13 |
Kup Zalman i3 Neo czarny
Wszystkie ceny 7 →Zalman Medium Tower PC Case i3 Neo Czarny RGB | 216 zł |
Zalman Obudowa I3 Neo ATX Mid Tower RGB 4xwentylator, czarna KOZALOC0I3NEO | 211 zł |
Zalman PC I3 Neo ATX Black OB-ZAL-0009 | 247 zł |
Zalman Obudowa I3 Neo ATX Mid Tower RGB 4xwentylator, czarna 68049 | 211 zł |
Zalman i3 Neo Czarny | 216 zł |
Obudowa I3 Neo ATX Mid Tower RGB 4xwentylator, czarna | 216 zł |
Kwartet fanów
Zalman i3 Neo Black to elegancka obudowa komputerowa, wciąż dość surowa w wyglądzie, ale już z modnymi trendami technologicznymi. Domyślnie zainstalowane są cztery wentylatory RGB. A dzięki siatkowemu panelowi przedniemu i przyciemnionemu okienku, blask jest miękki i nie zirytuje nawet konserwatystów.
Stojak na kartę wideo
Średnica wentylatorów wynosi 12 cm, prędkość obrotowa do 1100 obr./min, łożysko hydrauliczne, a żywotność do 40 tys. godzin. Oprócz gramofonów w zestawie znajduje się uchwyt na kartę graficzną, aby uniknąć wygięcia jej płytki drukowanej. Możesz wybrać wysokość, na której znajduje się karta graficzna, a jednocześnie obsługiwać dwa vidyuhi jednocześnie.
Liczba portów USB
Co więcej, obudowa jest pełnowymiarową obudową typu Midi-Tower, co oznacza, że obsługuje płyty główne z wieloma gniazdami PCIe x16. Maksymalna długość karty graficznej może osiągnąć 355 mm. Na dole i na górze obudowy znajdują się filtry przeciwkurzowe, a grubość szkła hartowanego wynosi 3 mm. Z przodu zamiast wentylatorów można zainstalować jeden kroplowy 360 mm, a na górze - 240 mm. Dostępne są trzy porty USB.
Modyfikacje Zalman i3 Neo
Ceny na Zalman i3 Neo |
---|---|---|---|---|
Zalman i3 Neo czarny | od 211 zł | 7 oferty | ||
Zalman i3 Neo srebrny | od 219 zł | 5 oferty |