Obudowa Asus TUF Gaming GT301 czarny
Wideo 13Zdjęcia 7 |
Fajna obudowa do gier, która z łatwością poradzi sobie z budowaniem potężnej i gorącej stacji do gier. Model wyposażony jest w bardzo wydajny system chłodzenia powietrzem - w podstawie znajdują się już cztery szybkoobrotowe wentylatory (trzy z przodu i jeden z tyłu). Przednie wentylatory są wyposażone w zaawansowane oświetlenie RGB, które synchronizuje się z technologią Asus Aura Sync.
Ramka jest wykonana z dobrze wentylowanej metalowej kratki. Obudowa Asus TUF Gaming GT301 została wyposażona w duży widokowy panel boczny, który oparty jest na hartowanym szkle. Wymiary obudowy pasują do formatu Midi Tower. Obudowa może z łatwością pasować do każdej nowoczesnej płyty głównej ATX. 160 mm wolnego miejsca jest przeznaczone na wieżę procesora, dedykowana grafika może mieć do 320 mm długości.
Istnieją dwa złącza dla dysku twardego 3,5 ″. Jeśli chodzi o 2,5-calowy dysk SSD, są cztery gniazda na dyski półprzewodnikowe. Panel interfejsu zawiera dwa porty USB 3.0 i gniazdo audio mini-Jack (mikrofon i słuchawki). Do sterowania systemem przypisane są trzy przyciski: włączanie, ponowne uruchamianie i ustawienia podświetlenia. To droga, niezawodna i funkcjonalna obudowa, która pozwoli na zbudowanie wydajnego komputera bez żadnych trudności.
Kup Asus TUF Gaming GT301 czarny
Wszystkie ceny 18 →Asus TUF Gaming GT301 90DC0040-B49000 Obudowa Komputerowa 426 x 214 x 482 | 359 zł |
ASUS TUF Gaming GT301 - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 549 zł |
Obudowa ASUS TUF Gaming GT301 | 359 zł |
ASUS TUF Gaming GT301 OB-ASU-0002 | 399 zł |
Obudowa ASUS TUF Gaming GT301 | 359 zł |
Projekt gry premium
Asus TUF Gaming GT301 ma elegancką i zaawansowaną konstrukcję, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla graczy i entuzjastów. Wyjątkowo zaprojektowany i aerodynamiczny panel przedni zapewnia doskonałą wentylację, a duże okienko z boku zapewnia wizualną przyjemność oglądania komponentów komputera. Jednak kompaktowe wymiary obudowy mogą nakładać pewne ograniczenia na dobór komponentów.
Stworzony, aby zadziwiać
Asus TUF Gaming GT301 został wyposażony w trzy wentylatory ARGB z przodu, które nie tylko skutecznie chłodzą podzespoły, ale także dodają akcentów stylistycznych dzięki dynamicznemu oświetleniu. Wentylator zamontowany z tyłu zapewnia optymalny przepływ powietrza. Wbudowany kontroler i wygodnie umiejscowiony przycisk na panelu sterowania ułatwiają przełączanie trybów podświetlenia. Etui oferuje również dużo miejsca na instalację urządzeń pamięci masowej i opatentowany zaczep na zestaw słuchawkowy, dzięki czemu jest tak funkcjonalne i łatwe w użyciu, jak to tylko możliwe. Wyjmowany kosz na dysk twardy i różnorodne filtry przeciwkurzowe sprawiają, że obudowa ta jest nie tylko estetyczna, ale także praktyczna w utrzymaniu.