Obudowa MSI MPG GUNGNIR 110R czarny
Wideo 13Zdjęcia 18 |
Stylowa obudowa komputera do gier, zaprezentowana na rynku przez popularnego producenta podzespołów komputerowych MSI. To etui jest wyposażone w przednią pokrywę w kształcie klina z przezroczystą wkładką. Aby zapewnić przepływ powietrza do wnętrza obudowy, pusta fasada otrzymała liczne kanały wentylacyjne wzdłuż obwodu. Na drodze wlotu świeżego powietrza znajduje się filtr przeciwkurzowy.
Aby zwiększyć intensywność wymiany powietrza, jednostka systemowa wykorzystuje cztery wentylatory 120 mm. Obudowa komputera MSI MPG GUNGNIR 110R utrzymana jest w najlepszych tradycjach nowoczesnego stylu gamingowego. Platformę zdobi wielokolorowe podświetlenie, którego działanie można dostosować do własnych upodobań. Dzięki temu podświetlenie można łatwo zsynchronizować z efektami świetlnymi komponentów wewnętrznych i urządzeń zewnętrznych.
Użytkownik może przełączać tryby pracy podświetlenia RGB za pomocą dedykowanego przycisku. Ta obudowa ma szybki interfejs USB 3.2 typu C, a także kilka klasycznych portów USB 3.2. W miejscu montażu zasilacza przewidziana jest podkładka antywibracyjna. Klatka HDD ma dwa wyjmowane gniazda do szybkiej i łatwej instalacji dysków pamięci. Zaślepki kart rozszerzeń PCI są wielokrotnego użytku, mocowane są śrubami.
Kup MSI MPG GUNGNIR 110R czarny
Wszystkie ceny 10 →Msi MPG GUNGNIR 110R 306-7G10R11-W57 Obudowa Typu Mid-Tower do Komputera S | 429 zł |
MSI MPG GUNGNIR - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 537 zł |
Obudowa MSI MPG Gungnir 110R | 429 zł |
MSI Obudowa komputerowa MPG GUNGNIR 110R szkło hartowane, 2xUSB biała 1123 | 509 zł |
Obudowa MSI MPG Gungnir 110R | 429 zł |
Modyfikacje MSI MPG GUNGNIR 110R
Ceny na MSI MPG GUNGNIR 110R |
---|---|---|---|---|
MSI MPG GUNGNIR 110R biały | od 473 zł | 11 oferty | ||
MSI MPG GUNGNIR 110R czarny | od 429 zł | 12 oferty |