Obudowa Asus Prime AP201 biały (90DC00G3-B39000)
Wideo 17Zdjęcia 10 |
Kompaktowa obudowa firmy Asus, wprowadzona na rynek w 2022 roku i pozycjonowana przez producenta w średnim segmencie cenowym. Przede wszystkim model ma niecodzienny design. Wszystkie ścianki obudowy są w pełni perforowane, co pozwala na swobodne przewietrzanie przestrzeni roboczej systemu komputerowego bez nadmiernego hałasu z dodatkowych wentylatorów. To pudełko jest prezentowane w kompaktowym formacie Mini Tower o wymiarach 350x205x460 mm.
Wymiary obudowy pozwalają na umieszczenie płyty głównej Micro-ATX (Mini-ITX). Jednocześnie obudowa komputera Asus Prime AP201 ma dobrą kompatybilność z wydajnymi procesorami i potężnymi kartami graficznymi. W obudowie znalazło się miejsce na procesor z chłodnicą 170 mm, natomiast 338 mm przeznaczono na grafikę i inne karty rozszerzeń PCI-E. Obudowa może pomieścić pełnowymiarowy zasilacz ATX o długości do 180 mm.
Zasilacz jest zainstalowany wzdłuż przedniej ściany. Takie pudełko pozwoli na złożenie kompaktowego i jednocześnie wydajnego systemu komputerowego. Perforowane ścianki obudowy zadbają o efektywne chłodzenie podzespołów. Model wyposażono w nowoczesne interfejsy: dwa miniJack, jeden USB 3.2 typu C oraz dwa USB 3.2. Obudowa pozwoli na złożenie wydajnego i jednocześnie kompaktowego systemu gamingowego.
Kup Asus Prime AP201 biały
Wszystkie ceny 15 →ASUS 90DC00G3-B39000 Prime AP201 obudowa MicroATX 33 litry panele boczne b | 329 zł |
ASUS PRIME AP201 White OB-ASU-0015 | 379 zł |
Obudowa ASUS Prime AP201 Mesh | 329 zł |
Obudowa ASUS Prime AP201 Mesh 90DC00G3-B39000 | 329 zł |
Modyfikacje Asus Prime AP201
Ceny na Asus Prime AP201 |
---|---|---|---|---|
Asus Prime AP201 biały | od 329 zł | 15 oferty | ||
Asus Prime AP201 czarny | od 319 zł | 16 oferty |