Obudowa Asus TUF Gaming GT502 biały
Wideo 15Zdjęcia 12 |
Stylowa obudowa komputera w formie dwuczęściowej platformy. W takiej obudowie zasilacz umieszczony jest poza tacką płyty głównej, co zapewnia maksymalną wydajność chłodzenia oraz absolutną estetykę montażu. Obudowa ma łatwo demontowalną konstrukcję modułową. Jednostka systemowa ma ulepszoną kompatybilność z chłodzeniem wodnym. Górna rama została zaprojektowana tak, aby pomieścić pełnowymiarowy grzejnik 360 mm.
Z boku można umieścić jeszcze dwa takie same grzejniki wodne. Obudowa komputera Asus TUF Gaming GT502 otrzymała boczne osłony z mechanizmem łatwego dostępu. Boki otwierają się za pomocą prostego naciśnięcia przycisku. Główny panel boczny oraz osłony przednie są przezroczyste, co zapewnia panoramiczny widok platformy. Etui wyposażone jest w parę miękkich uchwytów, co pozwala na wygodne i bezpieczne przestawianie obudowy z miejsca na miejsce. Blok interfejsu znajduje się na panelu przednim. Wśród złączy znalazły się dwa porty USB 3.2 gen1 oraz kolejne szybkie złącze USB typu C 3.2 gen2. Do wyboru optymalnego trybu podświetlenia służy osobny przełącznik. Obudowa komputera pozwala zainstalować na pokładzie mega wydajną 3-slotową kartę graficzną, podczas gdy GPU można ustawić pionowo.
Kup Asus TUF Gaming GT502 biały
Wszystkie ceny 15 →ASUS TUF Gaming GT502 ATX Mid Tower obudowa do gier konstrukcja dwukomorow | 601 zł |
ASUS TUF Gaming GT502 White OB-ASU-0023 | 649 zł |
Obudowa ASUS TUF Gaming GT502 | 649 zł |
ASUS Obudowa Asus TUF Gaming GT502 white | 722 zł |
Modyfikacje Asus TUF Gaming GT502
Ceny na Asus TUF Gaming GT502 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming GT502 biały | od 601 zł | 15 oferty | ||
Asus TUF Gaming GT502 czarny | od 596 zł | 30 oferty |