Корпус Fractal Design North чорний (FD-C-NOR1C-02)
Відео 6Фото 22 |
Корпус Midi Tower преміум-класу, декорований фасадом з горіхового дерева. Для від'єднання верхньої кришки передбачена вставка з приємної на дотик штучної шкіри. Роз'єми та кнопки панелі керування обрамлені позолотою. Такий же декор, із позолотою, використовують і ніжки. За ґратчастим фасадом з натуральної деревини встановлена дрібнокомірчаста протипилова вставка. Комп'ютерний корпус Fractal Design North укомплектований двома заводськими вентиляторами 140 мм Aspect PWM.
Платформа має непоганий запас вільного місця для установки системи водяного охолодження. Попереду вдасться розмістити 360-мм радіатор. Верхня рамка розрахована на монтаж теплообмінника СВО 240 мм. Під карти розширення PCIe, включаючи дискретну відеокарту, відведено 355 мм. Висота теплообмінної вежі процесора може досягати 145 мм. Шасі оснащено кошиком HDD на два пристрої 3,5”. Додатково є допоміжний монтажний майданчик для одного накопичувача SSD 2,5″. Цей корпус доступний і в модифікації Mesh, яка відрізняється сітчастою боковиною. Додатково існує і версія з білим забарвленням, що використовує фасад із дуба.
Купити Fractal Design North чорний
Усі ціни 11 →Fractal Design North FD-C-NOR1C-02 Obudowa Komputerowa North Charcoal Blac | 649 zł |
Fractal Design North - Charcoal Black TG Dark Tint - Obudowa komputerowa - | 699 zł |
Fractal Design Obudowa North Charcoal Black TG Light KOFDEOC0NOR1C02 | 656 zł |
Fractal Design North Charcoal Black TG Light OB-FRD-0098 | 759 zł |
Fractal Design Obudowa North Charcoal Black TG Light 101948 | 657 zł |
Модификації Fractal Design North
Ціни на Fractal Design North |
---|---|---|---|---|
Fractal Design North білий | від 688 zł | 3 пропозиції | ||
Fractal Design North чорний | від 649 zł | 11 пропозицій |