Корпус Fractal Design Meshify 2 XL Light TG чорний (FD-C-MES2X-02)
Фото 23 |
Цей корпус не знає, що таке обмеження на установку комплектуючих. Платформа створена за стандартами Full Tower. Даний кейс отримав надзвичайно містке шасі, розміри моделі складають 566x240x600 мм. усередині боксу без праці поміститься материнка класу E-ATX або навіть SSI-EEB. З кейса можна зробити навіть сервер, так як на платформі є можливість змонтувати до 18 накопичувачів пам'яті.
У комп'ютерний корпус Fractal Design Meshify 2 XL Light TG без праці помістяться будь-які комплектуючі ТОПового рівня. На місце процесора можна поставити будь CPU з кулером висотою 185 мм.у ролі дискретної відеокарти вийде задіяти адаптер довжиною до 359 мм, це при наявності спереду стійки HDD. Якщо не використовувати передні Накопичувачі, то максимальна довжина відеокарти зросте до 524 мм. базова комплектація корпусу передбачає наявність хорошої системи охолодження. За відведення тепла відповідають 3 фірмових вентилятора Dynamic X2 GP-14. Це дуже тихі і неймовірно продуктивні вертушки. У ролі передньої панелі використовується металева сітка з глибоким рельєфом. Головні шляхи вентиляції, що працюють на вдув, мають якісний захист від пилу.
Купити Fractal Design Meshify 2 XL Light TG чорний
Усі ціни 9 →Fractal Design Obudowa Komputera Czarny FD-C-MES2X-02 | 899 zł |
Obudowa Tower FRACTAL FD-C-MES2X-02 | 1 063 zł |
Obudowa Fractal Design Meshify 2 XL TG Light Tint (FD-C-MES2X-02) | 924 zł |
Fractal Design Meshify 2 XL TG Light Tint Czarny | 929 zł |
Fractal Design Meshify 2 XL TG Light Tint Czarny | 939 zł |