Корпус Fractal Design Meshify 2 Compact RGB чорний (FD-C-MES2C-06)
Відео 3Фото 13 |
Удосконалена версія комп'ютерного корпусу Meshify 2 Compact. Тепер шасі додатково комплектується чотирма вентиляторами Aspect 12 RGB PWM та контролером RGB-підсвічування. Платформа використовує сітчастий фасад, забезпечуючи відмінну продуктивність штатної системи охолодження. Фронтальна поверхня має рельєфну фактуру із гострокутним візерунковим покриттям. За передньою кришкою змонтовано три вентилятори 120 мм.
При цьому головний повітропровід захищений протипиловою сіточкою. Комп'ютерний корпус Fractal Design Meshify 2 Compact RGB відкриває великі можливості для збирання добре збалансованої ігрової системи. Платформу вдасться укомплектувати потужною відеокартою довжиною до 345 мм. Відводити тепло від процесора вийде вежею заввишки до 169 мм. При цьому повітряний кулер CPU можна замінити водяним радіатором, що дозволить поставити на платформу будь-який високопродуктивний процесор. Системний блок оснащений роз'ємом USB Type C 3.2. Додатково передбачено два порти USB 3.2. Цей корпус дозволить зібрати просунуту ігрову збірку, якій під силу впевнена робота з ресурсомісткими завданнями.
Купити Fractal Design Meshify 2 Compact RGB чорний
Усі ціни 10 →Fractal Design Meshify 2 Compact RGB - Black TG Light Tint - Obudowa kompu | 638 zł |
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact RGB Black TG Light Tint KOFDEOC0M | 632 zł |
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact RGB Black TG Light Tint 117491 | 655 zł |
Obudowa Fractal Design Meshify 2 Compact RGB Czarna (FD-C-MES2C-06) | 685 zł |
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact RGB Black TG Light Tint 117491 | 632 zł |
Модификації Fractal Design Meshify 2 Compact RGB
Ціни на Fractal Design Meshify 2 Compact RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Meshify 2 Compact RGB білий | від 655 zł | 3 пропозиції | ||
Fractal Design Meshify 2 Compact RGB чорний | від 613 zł | 10 пропозицій |