Корпус Fractal Design Meshify 2 XL Dark TG чорний (FD-C-MES2X-01)
Відео 1Фото 23 |
Великий, важкий і в той же час елегантний корпус Full Tower. Модель належить до легендарної лінійки геймерських шасі Meshify. Платформа насамперед відрізняється фантастично великим потенціалом Системи охолодження. У цій моделі компанія Fractal Design вирішила відмовитися від звукоізоляції, замість глухих стінок з оббивкою платформа оснащена добре перфорованими панелями, які легко пропускають повітря.
Вхідні канали вентиляції прикриті якісним захистом від пилу. Комп'ютерний корпус Fractal Design Meshify 2 XL Dark TG ідеально підходить для монтажу повнорозмірної материнської плати E-ATX. Але на піддоні вийде розмістити і багато інших рішень: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, а також серверні варіанти материнок: EE-ATX, SSI-CEB, SSI-EEB. Місця вистачить і для системи рідинного охолодження з автономною помпою.
Шасі здатне вмістити в себе чотири радіатора: спереду (480 мм), зверху (480 мм), ззаду (120 мм) навіть знизу (280 мм). Корпус продається разом з трьома встановленим вентиляторам Dynamic X2 GP-14. Це продуктивні, тихі і неймовірно надійні 140-міліметрові вертушки. Штатні вентилятори підтримують можливість управління швидкістю обертання. Бокс дозволяє вертикально встановити високопродуктивну 3-слотову відеокарту.
Купити Fractal Design Meshify 2 XL Dark TG чорний
Усі ціни 16 →Fractal Design Obudowa FDE Meshify 2 XL TG Dark Tint KOFDEOB0MESH2X1 | 913 zł |
Fractal Design FDE Meshify 2 XL TG Dark Tint OB-FRD-0047 | 1 041 zł |
FRACTAL DESIGN FDE Meshify 2 XL TG Dark Tint FD-C-MES2X-01 | 976 zł |
Fractal Design Obudowa FDE Meshify 2 XL TG Dark Tint 56866 | 948 zł |
Obudowa Tower FRACTAL FD-C-MES2X-01 | 1 052 zł |