Корпус Fractal Design Pop Air RGB зелений (FD-C-POR1A-04)
Відео 11Фото 12 |
Fractal Design Pop Air RGB зелений
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Pop Air RGB зелений
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fractal Design Pop Air Rgb FD-C-POR1A-04 Obudowa Komputerowa Czarny/Zielon | 430 zł |
Fractal Design Pop Air RGB - Green Core TG Clear Tint - Obudowa komputerow | 449 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB zielona KOFDEOC0POR1A04 | 433 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB zielona 100029 | 433 zł |
Obudowa Fractal Design Pop Air RGB TG (FD-C-POR1A-04) | 431 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Pop Air RGB
Ціни на Fractal Design Pop Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Air RGB зелений | від 418 zł | 10 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB оранжевий | від 419 zł | 9 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB рожевий | від 398 zł | 12 пропозицій | ||
Fractal Design Pop Air RGB синій | від 419 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →