Obudowa Fractal Design Pop Air RGB zielony (FD-C-POR1A-04)
Wideo 11Zdjęcia 12 |
Fractal Design Pop Air RGB zielony
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design Pop Air RGB zielony
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design Pop Air Rgb FD-C-POR1A-04 Obudowa Komputerowa Czarny/Zielon | 430 zł |
Fractal Design Pop Air RGB - Green Core TG Clear Tint - Obudowa komputerow | 449 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB zielona KOFDEOC0POR1A04 | 433 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB zielona 100029 | 433 zł |
Obudowa Fractal Design Pop Air RGB TG (FD-C-POR1A-04) | 431 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design Pop Air RGB
Ceny na Fractal Design Pop Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Air RGB granatowy | od 419 zł | 6 oferty | ||
Fractal Design Pop Air RGB pomarańczowy | od 419 zł | 9 oferty | ||
Fractal Design Pop Air RGB różowy | od 398 zł | 12 oferty | ||
Fractal Design Pop Air RGB zielony | od 418 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →