Obudowa Fractal Design Pop Air RGB granatowy (FD-C-POR1A-02)
Wideo 11Zdjęcia 12 |
Fractal Design Pop Air RGB granatowy
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design Pop Air RGB granatowy
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design FD-C-POR1A-02 Pop Air RGB czarny cyjan Core obudowa kompute | 418 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB cyan core KOFDEOC0POR1A02 | 433 zł |
FRACTAL DESIGN Pop Air TG Clear Tint RGB cyan core FD-C-POR1A-02 | 456 zł |
Fractal Design Obudowa Pop Air TG Clear Tint RGB cyan core 100027 | 433 zł |
Fractal Design Pop Air TG Clear Tint RGB Cyan Core Czarno-niebieski | 419 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design Pop Air RGB
Ceny na Fractal Design Pop Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Air RGB granatowy | od 418 zł | 9 oferty | ||
Fractal Design Pop Air RGB pomarańczowy | od 414 zł | 15 oferty | ||
Fractal Design Pop Air RGB różowy | od 398 zł | 15 oferty | ||
Fractal Design Pop Air RGB zielony | od 418 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →