Obudowa Fractal Design North XL czarny (FD-C-NOR1X-01)
Wideo 10Zdjęcia 28 |
Fractal Design North XL czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Panel przedni wykonany z dębu lub orzecha. „Charcoal Black” z panelem przednim z orzecha włoskiego.
North XL z perforowanym stalowym panelem bocznym i opcjonalnym uchwytem na dwa boczne wentylatory.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design North XL czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design North XL Charcoal Black FD-C-NOR1X-01 | 853 zł |
Fractal Design North XL Charcoal Black - Obudowa komputerowa - Miditower - | 820 zł |
Fractal Design Obudowa North XL Charcoal Black KOFDEOB0NOR1X01 | 830 zł |
Fractal Design Obudowa North XL Charcoal Black 130164 | 862 zł |
Obudowa Fractal Design North XL Mesh czarna (FD−C−NOR1X−01) | 818 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design North XL
Ceny na Fractal Design North XL |
---|---|---|---|---|
Fractal Design North XL biały | od 879 zł | 3 oferty | ||
Fractal Design North XL czarny | od 805 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →