Obudowa Fractal Design Meshify 2 XL Light TG czarny (FD-C-MES2X-02)
Zdjęcia 23 |
Ta obudowa nie wie, jakie są ograniczenia sprzętowe. Platforma została stworzona zgodnie ze standardami Full Tower. Obudowa ta otrzymała niezwykle pojemną obudowę, wymiary modelu to 566x240x600 mm. Płyta główna klasy E-ATX lub nawet SSI-EEB może z łatwością zmieścić się w pudełku. Możesz nawet zrobić serwer z obudowy, ponieważ platforma ma możliwość zamontowania do 18 dysków pamięci.
Obudowa komputerowa Fractal Design Meshify 2 XL Light TG z łatwością zmieści dowolne komponenty z najwyższej półki. W miejsce procesora można umieścić dowolny procesor z chłodnicą o wysokości 185 mm. W roli dedykowanej karty graficznej okaże się, że użyje adaptera o długości do 359 mm, jeśli z przodu znajduje się stojak na dysk twardy. Jeśli nie używasz przednich napędów, maksymalna długość karty graficznej wzrośnie do 524 mm. Podstawowy pakiet obudowy zapewnia dobry system chłodzenia. Za odprowadzanie ciepła odpowiadają 3 autorskie wentylatory Dynamic X2 GP-14. To bardzo ciche i niesamowicie wydajne gramofony. W roli panelu przedniego zastosowano metalową siatkę z głębokim reliefem. Główne ścieżki wentylacyjne, pracujące przy wdmuchiwaniu, posiadają wysokiej jakości ochronę przeciwpyłową.
Kup Fractal Design Meshify 2 XL Light TG czarny
Wszystkie ceny 9 →Fractal Design Obudowa Komputera Czarny FD-C-MES2X-02 | 899 zł |
Obudowa Tower FRACTAL FD-C-MES2X-02 | 1 063 zł |
Obudowa Fractal Design Meshify 2 XL TG Light Tint (FD-C-MES2X-02) | 924 zł |
Fractal Design Meshify 2 XL TG Light Tint Czarny | 929 zł |
Fractal Design Meshify 2 XL TG Light Tint Czarny | 939 zł |