Obudowa Deepcool Matrexx 55 MESH czarny (DP-ATX-MATREXX55-MESH)
Wideo 13Zdjęcia 11 |
Ta obudowa może służyć jako dobra podstawa do zbudowania potężnego i wydajnego systemu do gier. Platforma MidiTower może pomieścić płytę główną niemal każdej wielkości, od miniaturowych Mini-ITX i microATX do pełnowymiarowych ATX. Na obudowie jest wystarczająco dużo miejsca, aby zainstalować wysokowydajną kartę graficzną i procesor wysokiej klasy. Maksymalna długość karty graficznej sięga 370 mm, a maksymalna wysokość chłodzenia procesora to 168 mm.
Obudowa Deepcool Matrexx 55 MESH ma perforowany panel przedni z wymiennym filtrem. Zarówno na górnym, jak i dolnym panelu znajdują się perforacje pokryte ochroną. Aby obniżyć koszty obudowy, producent nie przewidział ani żadnego wentylatora w standardowej konfiguracji, więc chłodnice trzeba będzie dokupić osobno. Ale w sumie obudowa zapewnia 6 miejsc na montaż wentylatorów 120 mm. Z dysków twardych można korzystać z 4 dysków HDD i 2 dysków SSD. Prawa strona jednostki systemowej to jednoczęściowa tafla szkła hartowanego o wysokiej wytrzymałości, a grubość panelu wynosi 4 mm. Ta obudowa posiada starszą modyfikację MATREXX 55 ADD-RGB 3F, która dodatkowo posiada podświetlenie RGB, 3 standardowe wentylatory oraz panel przedni ze szkła hartowanego.
Kup Deepcool Matrexx 55 MESH czarny
Wszystkie ceny 13 →DeepCool Matrexx 55 Mesh Case ATX PC Gaming 06MM SPCC z 4 wentylatorami 12 | 501 zł |
DEEPCOOL Obudowa DeepCool MATREXX 55 MESH | 212 zł |
Obudowa Deepcool Matrexx 55 Mesh (DP-ATX-MATREXX55-MESH) | 208 zł |
Deepcool Matrexx 55 Mesh | 219 zł |
Deepcool MATREXX 55 MESH Side window, Black, E-ATX, Power supply included | 267 zł |