Корпус Deepcool Matrexx 50 чорний (DP-ATX-MATREXX50)
Відео 20Фото 13 |
Місткий, стильний і добре продувається корпус, що позиціонується виробником в нижню частину середнього цінового діапазону. Модель створена у форм-факторі Midi Tower, при цьому на шасі вийде встановити навіть велику і потужну материнську плату формату E-ATX. Втім, підтримується також і більш традиційні типорозміри: ATX, Mini-ITX і microATX. У загальній складності корпус призначений для складання прогресивного ігрового ПК або серйозної робочої станції.
На це натякає можливість установки башти процесорного охолодження висотою аж до 168 мм, В якості дискретної графіки можна встановити адаптер довжиною до 370 мм, але якщо ставити відеокарту вертикально (а така можливість також передбачена), то гранична довжина складе 340 мм. Корпус Deepcool Matrexx 50 отримати строгий дизайн преміумкласу. Передня панель і одна з боків виконані з цільного листа високоміцного загартованого скла, товщина скляних поверхонь становить 4 мм.
Панель отримала прикриті пиловий захистом бічні вентканали. Додатково вентиляція передбачена на верхній кришці і знизу, всі вентканали прикриті фільтром. Платформа важить 7,4 кг, при цьому корпус спирається на високі прогумовані ніжки. У комплектації передбачений один 120-мм вентилятор, але всього в корпусі можна задіяти 6 крильчаток (інші користувачеві доведеться купувати вже самостійно). Для блока живлення передбачено місце у нижньому, ізольованому від основної частини платформи, відсіку.
Купити Deepcool Matrexx 50 чорний
Усі ціни 16 →DeepCool Obudowa PC Gaming Matrexx 50 ATX USB 30 PC 06 mm SPCC z 4 wentyla | 424 zł |
Obudowa DEEPCOOL Matrexx 50 | 199 zł |
Obudowa DEEPCOOL Matrexx 50 DP-ATX-MATREXX50 | 229 zł |
DeepCool MATREXX 50 Czarny | 199 zł |