Zasilacz Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 (SSR-750FX)
Wideo 23Zdjęcia 13 |
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 550 W 24+8 (4+4) pin 650 W 24+8+8(4+4) pin 750 W 24+8+8(4+4) pin 850 W 24+8+8(4+4) pin 1000 W 24+8+8(4+4) pin |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seasonic.
Kup Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750
Wszystkie ceny 10 →Seasonic Focus Alimentatore ATX Modulare da 750W 80Plus Gold Bulk SSR-750F | 703 zł |
Seasonic Focus GX 750 Zasilacz do komputera - 750 wat - 120 mm - 80 Plus 8 | 466 zł |
Seasonic Focus GX - 750W OB-ZAS-SES-071 | 513 zł |
Zasilacz SeaSonic Focus GX-750W (SSR-750FX) | 432 zł |
Zasilacz komputerowy SEASONIC FOCUS-GX-750, 750W | 460 zł |
Linia Focus Plus kontynuuje tradycję „złotych” zasilaczy Seasonic zbudowanych na własnych platformach OEM, oferując flagowe modele modułowe z certyfikatem 80 Plus Gold, wysokiej jakości komponenty oraz szereg ciekawych funkcji technicznych. W rzeczywistości są to jedne z najlepszych zasilaczy w kategorii poniżej 150 USD, które pod względem ogólnej wydajności zbliżają się do modeli platynowych, takich jak Seasonic PRIME Platinum.
Zgodnie ze specyfikacją Sea Sonic Focus Plus Gold to zasilacz modułowy, o maksymalnej mocy 750 W, imponującej sprawności w okolicach 90% oraz certyfikacji jakości 80+ Gold. Jeśli zdemontujemy obudowę, to w środku zobaczymy prawie całą wiedzę nowoczesnych zasilaczy, w tym przetworniki prądu stałego z oddzielną stabilizacją, japońskie kondensatory, masywne radiatory na gorących obwodach i linię 12-woltową z poważnymi wskaźnikami wejściowymi. A całe to dobro jest wyłącznie własnym projektem, ponieważ Seasonic jest jednym z innowatorów na tym rynku i zawsze ma coś do zaoferowania.
Na przykład wykorzystuje tę samą hydrodynamiczną chłodnicę łożysk FDB, którą widzieliśmy w „platynowych” zasilaczach firmy. Jest to naprawdę cichy system chłodzenia, który nie obniża komfortu akustycznego użytkownika nawet przy obciążeniu 90 - 95%. W trybie pasywnym w ogóle nie wydaje dźwięku. Jeśli automatyka z jakiegoś powodu nie odpowiada użytkownikowi, może on dowolnie zmieniać tryby pracy wentylatorów za pomocą małego przycisku na tylnym panelu. Dodaj do tej listy oficjalną 10-letnią gwarancję i masz bardzo ciekawy zasilacz, który stawia pod znakiem zapytania zakup modelu z certyfikatem platyny.
Modyfikacje Seasonic FOCUS GX
Ceny na Seasonic FOCUS GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-550 | od 497 zł | 3 oferty | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-650 | od 567 zł | 2 oferty | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 | od 426 zł | 12 oferty | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850 | od 556 zł | 8 oferty | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-1000 | od 696 zł | 7 oferty |