Блок живлення Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 (SSR-750FX)
Відео 23Фото 13 |
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 550 Вт 24+8 (4+4) pin 650 Вт 24+8+8(4+4) pin 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 1000 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Купити Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750
Усі ціни 6 →Seasonic Focus Alimentatore ATX Modulare da 750W 80Plus Gold Bulk SSR-750F | 703 zł |
Seasonic Focus GX 750 Zasilacz do komputera - 750 wat - 120 mm - 80 Plus 8 | 466 zł |
Seasonic Focus GX - 750W OB-ZAS-SES-071 | 513 zł |
Zasilacz SeaSonic Focus GX-750W (SSR-750FX) | 432 zł |
Zasilacz komputerowy SEASONIC FOCUS-GX-750, 750W | 460 zł |
Seasonic Focus Gx750 750w Power Supply Czarny FOCUS-GX-750 | 479 zł |
Лінійка Focus Plus продовжує традиції "золотих" блоків живлення Seasonic, побудованих на власних OEM-платформах, пропонуючи флагманські модульні моделі з сертифікатом 80 Plus Gold, якісною елементною базою і рядом цікавих технічних фішок. По суті це одні з кращих блоків живлення в категорії до $150, який за сукупністю робочих характеристик впритул наближається до платинових моделей на кшталт Seasonic PRIME Platinum.
За паспортом Sea Sonic Focus Plus Gold є модульним блоком живлення, з максимальною потужністю 750 Вт, вражаючим ККД в районі 90% і сертифікатом якості 80+ Gold. Якщо розібрати корпус то всередині ми побачимо практично всі ноу-хау сучасних блоків живлення включаючи DC-перетворювачі з роздільною стабілізацією, японські конденсатори, масивні радіатори на гарячих ланцюгах і 12-вольтову лінію з серйозними вхідними показниками. І все це добро виключно власної розробки, благо що Seasonic є одним з новаторів на цьому ринку і їм завжди є що запропонувати.
Наприклад, тут використовується той же самий кулер на гідродинамічному підшипнику FDB, який ми бачили в «платинових» блоках живлення компанії. Це дійсно тиха система охолодження, яка не порушує акустичний комфорт користувача навіть при навантаженнях під 90 – 95%. У пасивному режимі він взагалі не видає ні звуку. Якщо автоматика з якихось причин не влаштує користувача, він вільний змінити режими роботи вертушок за допомогою невеликої кнопки на задній панелі. Додайте до цього списку офіційну 10-річну гарантію і отримаєте вкрай цікавий блок живлення, який ставить під сумнів покупку моделі з платиновим сертифікатом.
Модификації Seasonic FOCUS GX
Ціни на Seasonic FOCUS GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-550 | від 497 zł | 3 пропозиції | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-650 | від 567 zł | 2 пропозиції | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 | від 432 zł | 8 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850 | від 556 zł | 8 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-1000 | від 732 zł | 6 пропозицій |