Блок живлення Corsair RMx Series New CP-9020199-EU
Відео 1Фото 9 |
Corsair RMx Series New CP-9020199-EU |
|
Тихий, продуктивний та високоефективний комп'ютерний блок живлення стандарту АТХ v2.4 з номінальною потужністю 750 Вт та модульною кабельною підсистемою. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для живлення продуктивних геймерських систем та потужних робочих станцій, у т.ч. побудованих на HEDT-платформах AMD Ryzen Threadripper (TR4) та Intel Xeon (LGA3647).
Є середньою моделлю сімейства Corsair RMx Series New зразка 2021 року, що включає п'ять моделей потужністю від 550 до 1000 Вт. Стане непоганим вибором БЖ для живлення невеликого обчислювального комплексу на базі GPU для задач AI Deep Learning та обробки/аналізу великих масивів даних. Блок живлення Corsair RMx Series New CP-9020199-EU створений на сучасній апаратній платформі з передовою схемотехнікою (резонансний LLC-конвертер, синхронний випрямляч та DC-DC перетворювачі) та демонструє відмінну енергоефективність, що відповідає рівню сертифікації 80 Plus Gold. Надійно стабілізує всю вихідну напругу, здатний віддавати повну номінальну потужність 750 Вт по лінії +12В (до 62,5 А). При малих/середніх навантаженнях (до 300 Вт) кулер системи охолодження зупиняється, а блок живлення охолоджується за рахунок пасивної природної конвекції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair RMx Series New CP-9020199-EU
Усі ціни 19 →Corsair RM750x 80 PLUS Gold w pełni modułowy zasilacz ATX 750 W wentylator | 670 zł |
Corsair Zasilacz modularny RM750X (2021) 80+ GOLD ATX KZCRRZ750RMX021 | 648 zł |
Corsair RM750x CP-9020199-EU OB-ZAS-COR-279 | 659 zł |
Zasilacz CORSAIR RM750X 750W 80 Plus Gold | 565 zł |
Zasilacz CORSAIR RM750X 750W 80 Plus Gold | 565 zł |
Модификації Corsair RMx Series New
Ціни на Corsair RMx Series New |
---|---|---|---|---|
Corsair RMx Series New CP-9020199-EU | від 565 zł | 20 пропозицій | ||
Corsair RMx Series New CP-9020200-EU | від 541 zł | 17 пропозицій | ||
Corsair RMx Series New CP-9020201-EU | від 829 zł | 18 пропозицій |