Блок живлення Corsair RMx Series New CP-9020200-EU
Відео 1Фото 12 |
Corsair RMx Series New CP-9020200-EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair RMx Series New CP-9020200-EU
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair RM850x 80 PLUS Gold w pełni modułowy zasilacz ATX 850 W 135 mm mag | 876 zł |
Corsair RM850x (2021) Zasilacz do komputera - 850 wat - 135 mm - 80 Plus 8 | 699 zł |
Corsair RM850x CP-9020200-EU OB-ZAS-COR-280 | 699 zł |
Corsair RM850X 850W 80+ Gold Czarny | 679 zł |
Zasilacz Corsair RM850x 2021 850W (CP-9020200-EU) | 819 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair RMx Series New
Ціни на Corsair RMx Series New |
---|---|---|---|---|
Corsair RMx Series New CP-9020199-EU | від 555 zł | 15 пропозицій | ||
Corsair RMx Series New CP-9020200-EU | від 599 zł | 14 пропозицій | ||
Corsair RMx Series New CP-9020201-EU | від 720 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →