Блок живлення Corsair RMx SHIFT CP-9020252-EU
Відео 3Фото 8 |
Corsair RMx SHIFT CP-9020252-EU |
|
Роз'єми для кабелів живлення Corsair RMx Shift перенесені на бічну стінку!
Для правильної установки блоків живлення RMx Shift необхідно передбачити наявність між боковою стінкою комп'ютерного корпусу та роз'ємами живлення БЖ вільний простір щонайменше 30 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair RMx SHIFT CP-9020252-EU
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair RM850x Shift Series 80 Plus Gold Fully Modular ATX Power Supply CP | 884 zł |
Corsair RM850x SHIFT Zasilacz do komputera - 850 wat - 140 mm - 80 Plus 80 | 714 zł |
Corsair Zasilacz RM850X SHIFT 80+ GOLD Fully Modular ATX KZCRRZ850RMXSH0 | 669 zł |
Corsair RM850X SHIFT CP-9020252-EU OB-ZAS-COR-305 | 759 zł |
Zasilacz CORSAIR Shift RM850x 850W 80 Plus Gold PCIe5.0 | 749 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair RMx SHIFT
Ціни на Corsair RMx SHIFT |
---|---|---|---|---|
Corsair RMx SHIFT CP-9020251-EU | від 529 zł | 20 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020252-EU | від 620 zł | 23 пропозиції | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020274-EU | від 785 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020253-EU | від 833 zł | 18 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020275-EU | від 955 zł | 1 пропозиція | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020254-EU | від 1 010 zł | 19 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020276-EU | від 1 167 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →