Zasilacz Corsair RMx Series New CP-9020199-EU
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Corsair RMx Series New CP-9020199-EU |
|
Cichy, wydajny i bardzo wydajny zasilacz komputerowy w standardzie ATX v2.4 o mocy znamionowej 750 W z modułowym podsystemem kablowym. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do zasilania wydajnych systemów do gier i wydajnych stacji roboczych, m.in. zbudowany na platformach AMD Ryzen Threadripper (TR4) i Intel Xeon (LGA3647) HEDT. Jest to model ze średniej półki z nowej rodziny Corsair RMx Series 2021, która obejmuje pięć modeli o mocy od 550 W do 1000 W.
Będzie to dobry wybór zasilacza do zasilania małego kompleksu obliczeniowego opartego na GPU do zadań AI Deep Learning oraz przetwarzania/analizy dużych tablic danych. Zasilacz Corsair RMx Series New CP-9020199-EU zbudowany jest na nowoczesnej platformie sprzętowej z zaawansowanymi obwodami (przetwornica rezonansowa LLC, prostownik synchroniczny oraz przetwornice DC-DC) i wykazuje znakomitą efektywność energetyczną, odpowiadającą poziomowi certyfikacji 80 Plus Gold. Niezawodnie stabilizuje wszystkie napięcia wyjściowe, jest w stanie dostarczyć pełną moc znamionową 750 W poprzez linię +12V (do 62,5 A). Przy niskich/średnich obciążeniach (do 300 W) chłodnica układu chłodzenia zatrzymuje się, a zasilacz jest chłodzony naturalną konwekcją pasywną.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair RMx Series New CP-9020199-EU
Wszystkie ceny 20 →Corsair RM750x 80 PLUS Gold w pełni modułowy zasilacz ATX 750 W wentylator | 670 zł |
Corsair RM750x (2021) Zasilacz do komputera - 750 wat - 135 mm - 80 Plus 8 | 852 zł |
Corsair Zasilacz modularny RM750X (2021) 80+ GOLD ATX KZCRRZ750RMX021 | 648 zł |
Corsair RM750x CP-9020199-EU OB-ZAS-COR-279 | 659 zł |
Zasilacz CORSAIR RM750X 750W 80 Plus Gold | 565 zł |
Modyfikacje Corsair RMx Series New
Ceny na Corsair RMx Series New |
---|---|---|---|---|
Corsair RMx Series New CP-9020199-EU | od 565 zł | 21 oferta | ||
Corsair RMx Series New CP-9020200-EU | od 541 zł | 17 oferty | ||
Corsair RMx Series New CP-9020201-EU | od 815 zł | 19 oferty |