Zasilacz Corsair CV Series CP-9020210-EU
Wideo 8Zdjęcia 9 |
Corsair CV Series CP-9020210-EU 550 W650 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair CV Series CP-9020210-EU
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair CV550 CP-9020210-EU Zasilacz Komputerowy 550 W Czarny | 215 zł |
Corsair CV550 Zasilacz do komputera - 550 wat - 120 mm - 80 Plus 80+ Bronz | 284 zł |
Corsair CV 550W CP-9020210-EU OB-ZAS-COR-257 | 259 zł |
Zasilacz Corsair CV 550W (CP-9020210-EU) | 269 zł |
ZASILACZE Corsair mniej niż 600 W CV550 550 W BRONZE CP-9020210-EU | 301 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair CV Series
Ceny na Corsair CV Series |
---|---|---|---|---|
Corsair CV Series CP-9020210-EU | od 215 zł | 13 oferty | ||
Corsair CV Series CP-9020211-EU | od 237 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →