Zasilacz Corsair RMe PCIE5 CP-9020263-EU
Zdjęcia 10 |
Corsair RMe PCIE5 CP-9020263-EU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair RMe PCIE5 CP-9020263-EU
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair RM850e 2023 W pełni modułowy zasilacz ATX o niskim poziomie hałasu | 725 zł |
Corsair RM850e V2 (ATX3.0) Zasilacz do komputera - 850 wat - 120 mm - 80 P | 719 zł |
Corsair RM850e CP-9020263-EU OB-ZAS-COR-318 | 599 zł |
Zasilacz Corsair RM850e ATX 3.0 850W (CP-9020263-EU) | 554 zł |
Corsair RM850e 850W 80+ Gold Czarny | 581 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Corsair RMe PCIE5
Ceny na Corsair RMe PCIE5 |
---|---|---|---|---|
Corsair RMe PCIE5 CP-9020262-EU | od 519 zł | 20 oferty | ||
Corsair RMe PCIE5 CP-9020263-EU | od 529 zł | 16 oferty | ||
Corsair RMe PCIE5 CP-9020264-EU | od 693 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →