Zasilacz Chieftec Atmos CPX-850FC
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Chieftec Atmos CPX-850FC 750 W850 W |
|
wentylator 120mm Hong Hua HA1225H12F-Z. Kondensator wejściowy Nippon Chemi-Con. Sześć tranzystorów i kontroler APW7159C. Za ochronę odpowiada układ IN1S429I-DCG.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec Atmos CPX-850FC
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec Zasilacz CPX-850FC 850W Atmos 80PLUS Gold KZCHFZ8CPX850FC | 531 zł |
Chieftec CPX-850FC OB-ZAS-CHI-364 | 589 zł |
Chieftec Zasilacz CPX-850FC 850W Atmos 80PLUS Gold 120479 | 546 zł |
Chieftec Zasilacz CPX-850FC 850W Atmos 80PLUS Gold 120479 | 531 zł |
Chieftec Atmos CPX-850FC 850W 80+ Gold Czarny | 531 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Chieftec Atmos
Ceny na Chieftec Atmos |
---|---|---|---|---|
Chieftec Atmos CPX-750FC | od 445 zł | 13 oferty | ||
Chieftec Atmos CPX-850FC | od 510 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →