Zasilacz Deepcool PX-G PX850G
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Deepcool PX-G PX850G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deepcool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deepcool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deepcool PX-G PX850G
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Źródło ATX 850W DEEPCOOL PX850G R-PX850G-FC0B-EU | 716 zł |
DeepCool PX850G Zasilacz do komputera - 850 wat - 135 mm - 80 Plus 80+ Gol | 726 zł |
Zasilacz DEEPCOOL PX850G 850W 80 Plus Gold | 599 zł |
Zasilacz DEEPCOOL PX850G 850W 80 Plus Gold R-PX850G-FC0B-EU | 599 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Deepcool PX-G
Ceny na Deepcool PX-G |
---|---|---|---|---|
Deepcool PX-G PX850G | od 599 zł | 18 oferty | ||
Deepcool PX-G PX850G WH | od 700 zł | 5 oferty | ||
Deepcool PX-G PX1000G | od 719 zł | 14 oferty | ||
Deepcool PX-G PX1000G WH | od 895 zł | 3 oferty | ||
Deepcool PX-G PX1200G | od 778 zł | 22 oferty | ||
Deepcool PX-G PX1200G WH | od 986 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →