Zasilacz Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 1050W
Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 1050W |
|
Dzięki przełącznikowi Smart Zero Fan wentylatory są zatrzymywane przy niewielkim obciążeniu, co pozwala na całkowicie cichą pracę zasilaczy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 1050W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake kompatybilny Toughpower PF1 A-RGB 80 Plus Platinum Netzteil Vo | 1 151 zł |
Zasilacz Thermaltake Toughpower PF1 ARGB 1050W (PS-TPD-1050F3FAPE-1) | 1 158 zł |
Kompatybilny z Thermaltake Toughpower PF1 A-RGB 80 Plus Platinum Netzteil, | 1 184 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermaltake Toughpower PF1 ARGB 1050W - PACZKOMAT, P | 1 151 zł |
Modyfikacje Thermaltake Toughpower PF1 ARGB
Ceny na Thermaltake Toughpower PF1 ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 850W | od 961 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 1050W | od 1 151 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 1200W | od 1 253 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →