Zasilacz Deepcool PF PF500 (R-PF500D-HA0B)
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Deepcool PF PF500 2022 rokPF Series |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deepcool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deepcool.
Kup Deepcool PF PF500
Wszystkie ceny 9 →Zasilacz PF500 80 biały Deepcool 500W R-PF500D-HA0B-EU | 179 zł |
Zasilacz DEEPCOOL PF500 500W | 190 zł |
Zasilacz DEEPCOOL PF500 500W R-PF500D-HA0B-EU | 190 zł |
Zasilacz Deepcool PF500 (80+ biały) 500W | 193 zł |
Zasilacz budżetowy z certyfikatem 80 Plus
W 2022 roku chińska marka Deepcool zaktualizowała swoją linię zasilaczy, oferując budżetowy model PF jako alternatywę dla droższych serii Nova i Aurora. Model PF o mocy 500 W ma sprawność na poziomie około 85% i podstawowy certyfikat jakości 80 Plus, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla graczy dbających o budżet, którzy nie chcą wysokowydajnych, ale droższych zasilaczy.
Wydajność efektywność 85%
Deepcool PF-500 wykorzystuje przystępną cenowo platformę sprzętową z grupową regulacją napięcia, która zapewnia niezawodne zasilanie podzespołów komputera. Certyfikat 80 Plus potwierdza sprawność zasilacza na poziomie co najmniej 85%, co jest ważne dla użytkowników dbających o oszczędność energii. Główna linia zasilająca urządzenia jest w stanie dostarczyć do 480 W przy łącznej mocy 500 W, zapewniając stabilne i wydajne zasilanie nawet dla komponentów o dużej mocy.
2 lata gwarancji
Deepcool PF-500 jest wyposażony w płaskie kable do podłączenia do komponentów komputera. Choć kabli nie można odłączyć (co jest typowe w przypadku droższych zasilaczy modułowych), są one niezawodne i łatwe w użyciu. Do podłączenia kart graficznych dostępne są dwa złącza 8-pinowe (6+2). Oficjalny okres gwarancji producenta wynosi 2 lata, co odróżnia ten budżetowy zasilacz od analogów z krótszym okresem gwarancji.
Modyfikacje Deepcool PF
Ceny na Deepcool PF |
---|---|---|---|---|
Deepcool PF PF350 | od 131 zł | 9 oferty | ||
Deepcool PF PF400 | od 143 zł | 10 oferty | ||
Deepcool PF PF450 | od 181 zł | 10 oferty | ||
Deepcool PF PF500 | od 167 zł | 9 oferty | ||
Deepcool PF PF550 | od 225 zł | 4 oferty | ||
Deepcool PF PF600 | od 199 zł | 11 oferty | ||
Deepcool PF PF650 | od 209 zł | 9 oferty | ||
Deepcool PF PF700 | od 219 zł | 13 oferty | ||
Deepcool PF PF750 | od 276 zł | 6 oferty |