Zasilacz Thermaltake Toughpower Grand RGB Platinum RGB 1050W Platinum (TPG-1050F1FAP)
Zdjęcia 7 |
Thermaltake Toughpower Grand RGB Platinum RGB 1050W Platinum 1050 W1200 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower Grand RGB Platinum RGB 1050W Platinum
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Toughpower Grand 1050W 80 Plus Platinum zasilacz do komputera | 1 077 zł |
Thermaltake Toughpower Grand Riing 1050W 80+ Platinum Czarny | 999 zł |
Zasilacz komputerowy THERMALTAKE Toughpower Grand Riing, 1050 W, ATX | 1 093 zł |
Thermaltake Toughpower Grand Riing 1050W 80+ Platinum Czarny | 1 029 zł |
Thermaltake Toughpower Grand Riing 1050W Platinum | 1 179 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Thermaltake Toughpower Grand RGB Platinum
Ceny na Thermaltake Toughpower Grand RGB Platinum |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower Grand RGB Platinum RGB 1050W Platinum | od 995 zł | 14 oferty | ||
Thermaltake Toughpower Grand RGB Platinum RGB 1200W Platinum | od 1 588 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →