Zasilacz Seasonic Vertex PX Vertex PX-1200
Zdjęcia 8 |
Seasonic Vertex PX Vertex PX-1200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seasonic Vertex PX Vertex PX-1200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seasonic Vertex PX-1200 1200 W 80 Platinum ATX 30 i PCIe 50 Ready w pełni | 1 406 zł |
Zasilacz SeaSonic VERTEX PX-1200 1200W (VERTEX PX-1200 ATX 3.0 PCIe 5.0) | 1 299 zł |
Seasonic VERTEX - stromforsyning - 120 | 1 339 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Seasonic Vertex PX-1200 1200W, PC power supply (Kolo | 1 286 zł |
Modyfikacje Seasonic Vertex PX
Ceny na Seasonic Vertex PX |
---|---|---|---|---|
Seasonic Vertex PX Vertex PX-750 | od 845 zł | 4 oferty | ||
Seasonic Vertex PX Vertex PX-850 | od 984 zł | 3 oferty | ||
Seasonic Vertex PX Vertex PX-1000 | od 1 114 zł | 3 oferty | ||
Seasonic Vertex PX Vertex PX-1200 | od 1 286 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →