Zasilacz Seasonic B12 BC B12-BC-750
Zdjęcia 6 |
Seasonic B12 BC B12-BC-750 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seasonic B12 BC B12-BC-750
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seasonic B12 BC 750 W Non-Modular PSU ATX 12 V 80 PLUS Bronze Certified PC | 304 zł |
Seasonic B12 BC Series Zasilacz do komputera - 750 wat - 120 mm - 80 Plus | 364 zł |
Seasonic B12 BC - 750W OB-ZAS-SES-056 | 345 zł |
Zasilacz niemodularny Seasonic B12 BC 750 W, ATX 12 V, certyfikat 80 PLUS | 345 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Seasonic B12 BC-750 Bronze Netzteil, 750 Watt - PACZ | 301 zł |
Seasonic B12 Bc 750w 80 Plus Bronze Power Supply Czarny B12-BC-750 | 337 zł |
Seasonic B12 750W 80 Plus Bronze - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 399 zł |
Modyfikacje Seasonic B12 BC
Ceny na Seasonic B12 BC |
---|---|---|---|---|
Seasonic B12 BC B12-BC-550 | od 254 zł | 6 oferty | ||
Seasonic B12 BC B12-BC-650 | od 281 zł | 6 oferty | ||
Seasonic B12 BC B12-BC-750 | od 301 zł | 7 oferty | ||
Seasonic B12 BC B12-BC-850 | od 341 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →