Zasilacz Seasonic PRIME GX PRIME GX-1000 (SSR-1000GD)
Wideo 10Zdjęcia 11 |
Seasonic PRIME GX PRIME GX-1000 |
|
Jeden z flagowych modeli topowej linii SeaSonic Prime Gold, która obejmuje szeroką gamę zaawansowanych technologicznie zasilaczy od 550 do 1300 w. Charakteryzuje się imponująco wysoką mocą wyjściową (do 1000 W) i w pełni modułową konstrukcją. Zgodny ze standardem ATX v2.4, wyposażony w moduł APFC. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej roku 2017, przeznaczony do zasilania wysokowydajnych systemów do gier z najwyższej klasy kartami graficznymi i potężnymi stacjami roboczymi z wymagającymi profesjonalnymi kartami graficznymi lub akceleratorami obliczeniowymi.
Może zasilać systemy multiGPU. Przyda się do eksperymentów podkręcania z ekstremalnym wzrostem napięcia procesora i karty graficznej Power Limit. Będzie dobrym wyborem do zasilania kompleksu obliczeniowego do rozliczeń kryptowalut. Zasilacz Sea Sonic Prime Ultra Gold SSR-1000GD oparty jest na platformie sprzętowej PRIME z przetwornikiem rezonansowym LLC i przetwornikami DC-DC. Dzięki temu urządzenie wykazuje wysoką sprawność na poziomie 80 Plus Gold (sprawność 90%) Urządzenie gwarantuje doskonałą stabilność napięć wyjściowych i może dostarczyć do 996 W mocy na linii +12V (prąd do 83A). Układ chłodzenia urządzenia wyposażony jest w cichy wentylator 120 mm i może pracować w trybie hybrydowym (półpasywnym). Technologia ta jest aktywowana przez oddzielny fizyczny przełącznik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seasonic.
Kup Seasonic PRIME GX PRIME GX-1000
Wszystkie ceny 9 →Seasonic PRIME GX 1000 Watt Full Modular 80 Gold PSU/Power Supply PRIME GX | 1 099 zł |
Seasonic Prime GX 1000 Zasilacz do komputera - 1000 Watt - 135 mm - 80 Plu | 926 zł |
Seasonic Prime GX - 1000W OB-ZAS-SES-050 | 929 zł |
Zasilacz do komputera Seasonic Prime GX 1000 - 1000W | 1 083 zł |
Zasilacz SeaSonic Prime GX-1000 1000W (PRIME-GX-1000) | 865 zł |
Modyfikacje Seasonic PRIME GX
Ceny na Seasonic PRIME GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic PRIME GX PRIME GX-650 | od 633 zł | 4 oferty | ||
Seasonic PRIME GX PRIME GX-750 | od 675 zł | 5 oferty | ||
Seasonic PRIME GX PRIME GX-850 | od 706 zł | 6 oferty | ||
Seasonic PRIME GX PRIME GX-1000 | od 861 zł | 10 oferty |