Zasilacz Seasonic B12 BC B12-BC-850
Zdjęcia 6 |
Seasonic B12 BC B12-BC-850 |
|
Dość zaawansowany zasilacz przeznaczony do wydajnych i wydajnych komputerów PC, które często i przez długi czas pracują przy zwiększonym obciążeniu. Urządzenie z łatwością zasili zaawansowaną konsolę do gier lub wydajną stację roboczą. Model ten gwarantuje minimalną częstotliwość tętnień, niskie wytwarzanie ciepła i dobrą stabilność napięcia wyjściowego. Producent przewiduje powszechne stosowanie wysoce niezawodnych kondensatorów żaroodpornych, co sprawia, że zasilacz komputerowy Seasonic B12-BC-850 jest niezawodny i trwały.
To urządzenie wykorzystuje praktyczne płaskie przewody o zwiększonej elastyczności. Tylko linia zasilania płyty głównej jest reprezentowana przez zaokrąglony pakiet z nylonowym oplotem. Takie przewody można łatwo zamontować nawet w przypadku braku wolnego miejsca. Lista interfejsów zawiera dwa złącza do podłączenia 8-pinowego procesora, z których jedno ma składaną konstrukcję 4 + 4 pin. Do zasilania GPU wykorzystywane są cztery złącza 6+2 pinowe. Urządzenie wykorzystuje zaawansowany schemat zasilania. Certyfikat 80+ Bronze świadczy o dobrym poziomie wydajności. Zasilacz ten zapewni zasilanie Twojego zespołu komputerowego z wysokim poziomem wydajności, jednocześnie dbając o niezawodność i trwałość podzespołów PC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seasonic.
Kup Seasonic B12 BC B12-BC-850
Wszystkie ceny 7 →Seasonic B12 BC 850 W Non-Modular PSU ATX 12 V 80 PLUS Bronze Certified PC | 459 zł |
Zasilacz Seasonic B12 BC-850 850W | 350 zł |
Seasonic B12 BC Series Zasilacz do komputera - 850 wat - 120 mm - 80 Plus | 436 zł |
Seasonic B12 BC - 850W OB-ZAS-SES-055 | 449 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Seasonic B12 BC-850 Bronze Netzteil, 850 Watt - PACZKO | 341 zł |
Seasonic B12 Bc 850w 80 Plus Bronze Power Supply Czarny B12-BC-850 | 378 zł |
Seasonic B12 850W 80 Plus Bronze - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 449 zł |
Modyfikacje Seasonic B12 BC
Ceny na Seasonic B12 BC |
---|---|---|---|---|
Seasonic B12 BC B12-BC-550 | od 254 zł | 6 oferty | ||
Seasonic B12 BC B12-BC-650 | od 281 zł | 6 oferty | ||
Seasonic B12 BC B12-BC-750 | od 301 zł | 7 oferty | ||
Seasonic B12 BC B12-BC-850 | od 341 zł | 7 oferty |